Hakkımızda

Vakum Teknoloji Market olarak özel iş ve projeleriniz için tasarımlar sağladığımızı ve projeleriniz için tasarladığınız sistemlere, herhangi bir özel malzeme tedarik etmek için yola çıktık.

Vakum Teknoloji Market ön çalışmanın ve birikimin sonucunda kuruldu. Vakum'a dair herşeyi bulabileceğiniz ayrıca Vakum teknoloji Market özel iş ve projeleriniz için adresiniz olmayı amaçladı.

Vakum teknoloji Market olarak vakum kalitesinin ve küçük ayrıntıların ne kadar önemli olduğunu bilerek özel malzemeler oluşturduk.

Vakum teknoloji Market belli bir alanda uzmanlaştı.

Büyük bir ürün yelpazesi yaratırken aynı zamanda her bir materyali özel ve tek olarak oluşturduk.

Temsilciligini yaptığımız " RUIchem, EVP Vacuum, Molytech vacuum oil, Foxin vacuum, CICEL Vacuum Coating ,JRtech, PVD,Sinto ,Filter APS, ve konusunda ünlü markaların ürünlerini kaliteli Pompalar,Tamir kitleri, Sensörler, Vakum okuyucuları,Tungsten Fileman ve kangal tel, Silikon ve Mineral Yağlar, vakum bağlantı Fitingsleri, Malzemeleri,vs aksesuarlar için geniş bir ürün yelpazesi oluşturduk.

Çoğu zaman birbirinin kopyası olan materyallerin kalitelisini onların yerine, yer aldığı ve sürekli yenilenen bir koleksiyon yarattık.

Vakum Teknoloji Market olarak tüm bu hizmetleri ve ürünleri , yurt içi ve siz değerli müşterilerimize on line olarak sunduk.

Ve elbette kaliteyi aynı zamanda uygun fiyatlarla ve kredi kartı ile güvenli alışveriş sitemiz olan web sitemiz www.vakumteknoloji.com internet mağazamızda siz degerli müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Vakum Teknoloji Market 'e hoş geldiniz , iyi alışverişler dileriz...

GÜVENLİK
güvenli alışveriş Kredi kartı bilgileriniz 128Bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.
E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanyalardan haberdar olmak için email bültenimize abone olabilirsiniz.